01.09.2017

Вогнестійкі стандартні і спеціальні затиски для труб, шлангів, кабелів та інших компонентів STAUFF

Виробництво компонентів із вогнестійкого пластика для надійного кріплення труб, шлангів, кабелів і т.п. є основним напрямком роботи компанії STAUFF (Німеччина, м.Вердоль), що спеціалізується в області гідравліки. Крім стандартних затискачів із прямокутним корпусом, STAUFF пропонує розробку індивідуальних конструктивних рішень по кресленнях замовника або за власними проектами.

Замовникам також пропонується найширший спектр рішень для монтажу складних гідравлічних систем.
Матеріали, які використовуються компанією STAUFF в обох типах виробничих процесів, відповідають найвищим вимогам норм вогнестійкості. Наприклад, відповідно до Європейського стандарту EN 45545-2 (залізничний транспорт), матеріали STAUFF перевершують граничні значення вимог R22 для рівня небезпеки HL3 для ущільнень, шлангів, кабельних трубопроводів та інших компонентів, що використовуються у приміщеннях. Розрахункові параметри категорії HL3 допускають використання кріпильних елементів у всіх робочих і конструктивних класах залізничних транспортних засобів, що враховуються у рамках стандарту.

Номенклатура необхідних властивостей матеріалів пройшла тестування різними методами у незалежних випробувальних організаціях.

ТОВ з ІІ "БІБУС Україна"

вул. Одеська, 22
с. Крюківщина 
Києво-Святошинський р-н
Київська область
08136, УКРАЇНА

Тел. +380 44 545 44 04
Факс +380 44 545 54 83

E-mail: info@bibus.ua
www.bibus.ua

 

 

Яндекс.Метрика