Ультразвукові датчики elobau

Принцип ультразвукової технології простий і ефективний. Високочастотні ультразвукові хвилі випромінюються датчиком, які потім відбиваються цільовим об'єктом і знову виявляються датчиком. Відстань розраховується за пройденим часом. Цей датчик може використовуватися не тільки для вимірювання відстаней, але й для визначення положення об'єктів. Це робить ультразвуковий датчик надзвичайно універсальним. 

Підходить всюди. Три різні циліндричні дизайни забезпечуютьлегку інтеграцію в будь-яке середовище машини. Крім того, різні режими роботи датчиків у поєднанні з різними аналоговими та цифровими виходами пропонують правильне рішення практично для будь-якого можливого застосування. Синхронізація та мультиплексування служать для запобігання перехресних перешкод між датчиками, гарантуючи тим самим безперебійну роботу навіть у випадках з обмеженим простором монтажу. Відповідність директиві ATEX розширює спектр застосувань в області вибухонебезпечних зон. 

Інтегровані світлодіоди допомагають користувачеві швидко визначати відлуння і стан перемикання. Проста і швидка конфігурація з IO-Link, кнопкою вводу-виведення або проводом економить час і витрати. 

Ультразвукові датчики elobau є сумісними з IO-Link і, отже, "Готові до Industry 4.0".

Яндекс.Метрика