ПОСТАЧАННЯ ПОВІТРОДУВКИ FPZ ДЛЯ ІНКУБАТОРА

Компанія БІБУС Україна у жовтні місяці 2021 року здійснила поставку повітродувки FPZ K04MS у комплекті з реверсивним клапаном VS  для інкубатора у Дніпропетровській області. Завдання, яке було надано Замовником - створювати почергово в одному і тому ж трубопроводі тиск і вакуум, що є необхідним при використанні вакуумного підйомника для переносу курячих яєць. Особливістю даного проекту є саме використання клапану реверсивного потоку, який безпосередньо монтується на повітродувку. 

Реверсивний клапан VS являє собою пристрій, який працює за допомогою повзункового перемикача, який приблизно на одну десяту секунди може переключати направлений потік (нагнітання/всмоктування) або направляти потік у інший трубопровід. 

Проста конструкція повністю виготовлена з алюмінієвого сплаву. Цей продукт доступний з електричним керуванням 24В постійного струму або 110В/60 Гц і 220В 50/60 Гц, або з пневматичним керуванням (витрата повітря 0,2 л/цикл). Клапан «VS» також доступний у 5 версіях з можливістю приєднання фланця GAS/NPT або шлангового рукава.
 

Яндекс.Метрика