Підтримаємо Україну разом

Друзі, як ви знаєте, ще у 2014 році Російська Федерація порушила державний суверенітет України - анексувала Кримський півострів, ввела свої війська на території східних областей України.

Однак цього агресору було замало, і 24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію нашої держави із застосуванням балістичних та крилатих ракет, авіаційних бомб, артилерії, авіації та сухопутних військ.

Нехтуючи усіма міжнародними нормами, російські війська нищать українські міста і села, житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садочки, обстрілюють приватні автомобілі, «гуманітарні» колони та колони біженців.

На превеликий жаль щодня гинуть та страждають люди, як військові так і цивільні, в тому числі діти, пенсіонери.

Ми сильна духом нація та великі патріоти, але в боротьбі з окупантом нам потрібна Ваша допомога. Ми знаємо, що багато з вас хочуть та шукають шляхи допомоги нашій країні чинити гідний опір Путіну.

Багато з вас вже питали в нас як допомогти. Ми потребуємо стільки допомоги, скільки ви здатні надати. Ми б виділили наступне:

  • Просіть обраних вами політиків та державних діячів підтримати Україну всіма можливими способами. Поточна допомога є дуже цінною, але ми потребуємо більшого.
  • Просіть своїх колег, партнерів, друзів робити те ж саме.

УВАГА! Вживайте коректну термінологію:
Це не «Українсько-Російський конфлікт», це «війна Росії проти України».
Російські війська в Україні не «миротворці», а загарбники.
Так звані «ОРДЛО» на сході України – не «самопроголошені республіки» чи «відокремлені регіони», це російські маріонеткові республіки.
Окупаційні сили ОРДЛО – це не «підтримувані Росією сепаратисти» чи «повстанці», а сформовані, фінансовані та очолені Росією проксі-утворення.

  • Якщо ви бажаєте допомогти нашій країні перемогти агресора, ви можете пожертвувати кошти до недержавного благодійного фонду "Повернись Живим". 

Фонд був заснований ще у 2014році і займається підтримкою Збройних сил України. Представники Фонду упродовж 8 років закуповують та постачають усе необхідне для нашої армії - від безпілотників і тепловізорів, бронежилетів, касок - до ліків, теплого одягу та інших матеріалів.

Ми гарантуємо, що всі кошти будуть направленні саме на боротьбу з агресором. 

Переможемо зло разом!

Реквізити для пожертв:

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ №UA223226690000026007300905964 (UAH)
Код отримувача 39696398
Отримувач платежу
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ"(БО "МБФ "ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ")
Банк: Головне управління по м.Києву та Київській області АТ "Ощадбанк"
МФО банку: 322669

Або на офіційному сайті фонду https://www.comebackalive.in.ua/