15 років «БІБУС Україна»

27 травня компанії «БІБУС Україна» виповнюється 15 років. В 2005 році ми стали частиною швейцарської компанії BIBUS AG, українським дистриб’ютором кількох десятків визнаних світових промислових брендів.

Нині ми працюємо в багатьох галузях промисловості: від пневматики, мехатроніки і гідравліки, - до  технологій захисту навколишнього середовища. За цей час компанія розширила спектр продуктів у різних галузях, розгорнула проектну, сервісну та навчальну діяльність, визначила стратегію. Ми набули цінного досвіду, стабільного росту та успішно розвиваємось разом з нашими партнерами.

Девіз компанії SUPPORTING YOUR SUCCESS (В ПІДТРИМКУ ВАШОГО УСПІХУ) повністю відображає наше прагнення до тісної співпраці з клієнтами на спільному шляху до успіху.

Ми прагнемо стати лідером серед постачальників готових рішень для промисловості, і не плануємо зупинятись на досягнутому.
Найважливіший наш капітал - це наші співробітники. Саме їх повсякденна праця, нові ідеї, креативність та енергія забезпечують найвищу якість обслуговування клієнтів. Дорожимо безцінним внеском кожного у розвиток «БІБУС Україна».

Яндекс.Метрика