Гідравлічні мультиплікатори miniBOOSTER представлено на ринку України

Гідравлічні мультиплікатори miniBOOSTER представлено на ринку України. Виробник коливальних підсилювачів, що збільшують гідравлічний тиск, компанія miniBOOSTER - всесвітньо відомий розробник інноваційних прикладних рішень на основі вже наявних у замовника джерел тиску. Нині продукцію miniBOOSTER в Україні офіційно представляє компанія ТОВ з ІІ «БІБУС Україна».

Напірні гідропідсилювачі miniBOOSTER представляють собою найкомпактніші, потужні і надійні пристрої, які дозволяють значно розширити діапазон уже наявних у замовника джерел низького тиску до робочої позначки в 5 тисяч бар.
Модельна лінійка мультиплікаторів тиску забезпечує підбір до будь-яких гідравлічних джерел підсилювача miniBOOSTER, що повністю відповідає цілям замовника.

Запатентовані мультиплікатори тиску мають модульну (збірну) конструкцію. Завдяки такому технічному рішенню наші фахівці спільно з виробником можуть розробити, виготовити і встановити коливальні підсилювачі для будь-якої, навіть нестандартної та унікальної системи. Основне призначення напірних гідропідсилювачів - підвищення тиску в системі. При цьому запропоновані нами пристрої мають свої переваги:

  • мала вага;
  • компактні розміри;
  • економічне енергоспоживання;
  • невисокі монтажні та експлуатаційні матеріальні витрати.

Мультиплікатори тиску використовуються не тільки в нових системах. Однією з вагомих переваг цих пристроїв є можливість  інтегрування у вже наявну систему, що дозволяє в рази підвищити її ефективність.

Яндекс.Метрика