Інтерактивна муфта R+W

Інтерактивна муфта - це модернізована стандартна муфта, яка пропонує додаткові функції вимірювальної технології завдяки інтегрованим датчикам, що вимірюють крутний момент, швидкість, прискорення та осьове навантаження. Ці дані обробляються безпосередньо у внутрішній електроніці, одночасно передаються та подаються бездротовим способом до підключеного мобільного пристрою.

Інтерактивна муфта має прямий запис механічних даних на приводному ходу.
Сучасні задачі промисловості включають оптимізацію операційної ефективності та зниження витрат на виробництво при моніторингу роботи обладнання. Всі види виробничих процесів можна краще адаптувати до заданих вимог на основі зібраних та оброблених даних.

Інтерактивна муфта R+W може бути доцільною альтернативою датчику крутного моменту, забезпечуючи точні вимірювання різних факторів за низькою ціною. Інтелектуальні датчики дозволяють проводити вимірювання даних без необхідності встановлення зовнішнього вимірювального підсилювача.

Визначення сили та крутного моменту в режимі реального часу може допомогти запобігти виникненню простою, зокрема підвищивши доступність та надійність системи.

Яндекс.Метрика